İlkokul 2.sınıf sosyal kulüpler tercih çizelgesi

İlkokul 2.sınıf sosyal kulüpler tercih çizelgesi dosyası 11-12-2017 tarihinde İlköğretim-2 kategorisinin.
Açıklama İlkokul 2.sınıf sosyal kulüpler tercih çizelgesi
Kategori 2. Sınıf Sosyal Bilgiler
Gönderen emrat2
Eklenme Tarihi 11-12-2017
Boyut 18.79 K
İndirme 1

Dosyayı İndir

Dosyaya puan ver
0 / 5 (toplam 0 oy)

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÇANAKKALE ÖZLEM KAYALI İLKOKULU 2/A SINIFI KULÜP TERCİH LİSTESİ

 

OKUL NO

 

 

 

 

 

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI// KULÜP ADI

 

 

 

 

 

 

 

Kül.ve  Edebiyat Kulübü

 

 

 

 

 

 

Müzik  Kulübü

Resim ve fotografcılık Kulübü

Kütüphanecilik Kulübü

Sivil Savunma Kulübü

S.Y.D.ve Kızılay Kulübü

D.İnsan Hakları  Kulübü

Fen ve Tekneloji Kulübü

Spor Kulübü

Trafik Güv.ve İlk yardım Kul.

Satranç Kulübü

Çevre,Kül.ve Tabiat var.kor.ku

Çocuk Hakları Kulübü

Gezi Tanıtma ve Turizm Kulüb.

Bileşim ve İnternet Kulübü

Sağlık,, Temizlik ve Yeşilay K.

Meslekleri  Tanıtma Kulübü

Bilinçli Tüketici Kulübü

Matematik Kulübü

Web tasarım Kulübü

Felsefe ve Düşünce Eğt.Kul.

Etik Kulübü

9

Ali TASLAKwww.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  12

Alper DALAK

 

 

 

 

 

 

 

 

2

3

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Berkcan KARABIYIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Buse ELMAS

 

 

3

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Çağrı BABURHAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

Ece Nur ŞAHİN

 

 

 

3

 

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

Eda Ezgi ERTEM

 

3

1

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

39

Emirhan ERGİN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

Esma BATMAZ

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

2

 

 

 

 

45

Faruk Hilmi ORHAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

61

Işık Deniz SÖYLEMEZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70

Mehmet Kutluay ERDEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

78

Muhammed Veysel UYANIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

81

Murat Irmak SOYKAN

 

 

3

 

 

 

 

 

1

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

83

Nazife Beren YAZICI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84

Neşe Sıla AYNA

 

 

 

3

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

96

Sena Yağmur ARAS

 

 

2

3

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKUL NO

 

 

 

 

 

 

OKUL NO

 

 

 

ADI SOYADI/KULÜP ADI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kül.ve  Edebiyat Kulübü

 

 

 

 

 

 

Müzik  Kulübü

Resim ve fotografcılık Kulübü

Kütüphanecilik Kulübü

Sivil Savunma Kulübü

S.Y.D.ve Kızılay Kulübü

D.İnsan Hakları  Kulübü

Fen ve Tekneloji Kulübü

Spor Kulübü

Trafik Güv.ve İlk yardım Kul.

Satranç Kulübü

Çevre,Kül.ve Tabiat var.kor.ku

Çocuk Hakları Kulübü

Gezi Tanıtma ve Turizm Kulüb.

Bileşim ve İnternet Kulübü

Sağlık,, Temizlik ve Yeşilay K.

Meslekleri  Tanıtma Kulübü

Bilinçli Tüketici Kulübü

Matematik Kulübü

Web tasarım Kulübü

Felsefe ve Düşünce Eğt.Kul.

Etik Kulübü

109

Sıla  Hava CEYHAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110

SUDE YAŞAR

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

111

ŞEHRİBAN BİLEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

114

VEDAT ARDA TURAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

3

 

 

 

 

 

 

1

 

 

115

ZEYNEP AZRA ÇAĞ

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

281

SİNEM TEKİN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

433

ALEYNA PARASAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

2

 

 

 

1

 

 

 

434

SANEZ KUTLUAY

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

1

 

 

 

435

SUDENAZ ADIMCI

 

 

2

 

 

 

 

 

 

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

525

Arda ÖZTÜRK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

562

İlaydanur GÖZEL

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

1

 

 

 

 

Sadi Paşa TEKGÜL

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yunus KÜÇÜK

 

 

 

2

1

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serra Sıla KESGİN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emirhan Can AKSU

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

Arda ÖZCAN

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

1

 

 

2