3.sınıf şekil grafiği sunusu

3.sınıf şekil grafiği sunusu dosyası 29-01-2018 tarihinde İlköğretim-3 kategorisinin.
Açıklama 3.sınıf şekil grafiği sunusu
Kategori 3. Sınıf Türkçe
Gönderen hacerdoymus
Eklenme Tarihi 29-01-2018
Boyut 550.5 K
İndirme 0

Dosyayı İndir

Dosyaya puan ver
0 / 5 (toplam 0 oy)

Slaytlar
Slayt numarası 1

ŞEKİL GRAFİĞİ

Slayt numarası 2

Haydi Ali Babanın зiftliği adlı şarkıyı sцyleyelim. Ali Babanın bir зiftliği var. Зiftliğinde koyunları var. Mee mee diye bağırır. Зiftliğinde Ali Babanın. Ali Babanın bir зiftliği var. Зiftliğinde inekleri var. Mц mц diye bağırır. Зiftliğinde Ali Babanın. Ali Babanın bir зiftliği var. Зiftliğinde kedileri var. Miyav miyav diye bağırır. Зiftliğinde Ali Babanın.

Slayt numarası 3

ALİ BABANIN HAYVANLARI Kedi İnek Koyun Her şekil 1 hayvanı gцstermektedir.

Slayt numarası 4

14 arkadaş aralarında en зok hangi hayvanın sevildiğini belirlemek iзin hangi hayvanları daha зok sevdiklerini sцylemişler. Buna gцre de aşağıdaki tablo ortaya зıkmış.

Slayt numarası 5

Kuş Fare At Kelebek Kedi Ayı Her şekil 2 hayvanı temsil etmektedir.

Slayt numarası 6

Yukarıdaki tabloya gцre en зok hangi hayvan ya da hayvanlar sevilmektedir? Kuş ve at. 4 kişi bu hayvanları sevmektedir. Fare hiз sevilmeyen bir hayvandır.

Slayt numarası 7

Slayt numarası 8

Цrnek 1: Ayşe bir kitap okudu ve okuduğu sayfaları grafikle gцsterdi. Cuma Perşembe Зarşamba Salı Ptesi Her şekil 3 sayfayı gцstermektedir.

Slayt numarası 9

Yukarıdaki tabloya gцre Ayşe sizlere şu soruları soruyor? Зarşamba gьnь kaз sayfa kitap okumuşum? En az okuduğum gьn kaз sayfa kitap okumuşum? Perşembe ve pazartesi toplam kaз sayfa kitap okudum? Cuma ve Зarşamba gьnleri okuduğum kitapların farkı kaзtır?

Slayt numarası 10