2.sınıf 2.dönem sonu veli toplantı tutanağı

2.sınıf 2.dönem sonu veli toplantı tutanağı dosyası 27-12-2017 tarihinde İlköğretim-2 kategorisinin.
Açıklama 2.sınıf 2.dönem sonu veli toplantı tutanağı
Kategori 2. Sınıf Matematik
Gönderen ekin84
Eklenme Tarihi 27-12-2017
Boyut 9.8 K
İndirme 1

Dosyayı İndir

Dosyaya puan ver
0 / 5 (toplam 0 oy)

 

 

SAMANKAYA  İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE,

                                                                  ANTAKYA

 

2012–2013 eğitim ve öğretim yılının altıncı veli toplantısı 29.05.2013 Çarşamba günü saat 17.00’da  2-A sınıfında aşağıdaki gündeme göre yapılacaktır.

Toplantının yapılmasına izinlerinizi arz ederim www.

 

 

 

                                                                                                      27/ 05 / 2013

 

 

                                                                                                         Nevin ÖĞÜTMEN

                                                                                                         2/A Sınıfı Öğretmeni

 

 

GÜNDEM

 

 1. Açılış ve yoklama
 2. Toplantı gündeminin okunması, yeni gündem maddelerinin belirlenmesi
 3. 2012-2013  Eğitim-Öğretim yılı II.döneminin değerlendirilmesi
 4. Öğrenci davranışlarında görülen eksiklikler
 5. Öğrenci başarı durumları hakkında velilere bilgi verilmesi
 6. Yaz tatilinde yapılacak çalışmalar ve tatilinin verimli değerlendirilmesi
 7. Dilek ve temenniler
 8. Kapanış

 

 

 

 

 

  

Uygundur.

27/ 05 / 2013

 

 

 

Rüştü RAMAZANOĞLU

Samankaya İlkokulu Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMANKAYA İLKOKULU 2012/2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI                                                                                    2 / A SINIFI  6. VELİ TOPLANTI TUTANAĞI

 

Samankaya İlkokulu 2/A sınıfında 29.05.2013 Çarşamba günü saat 17.00  ‘da yapılan 2/A Sınıfı veli toplantısında aşağıdaki gündem maddeleri konuşulmuştur. Alınan kararlar gündem maddelerinde belirtilmiştir.

1. Sınıf öğretmeni Nevin ÖĞÜTMEN, velileri selamlayarak, katılımları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. Gelen velilerin imzası alındı.

2. Toplantının gündem maddeleri okundu, yeni gündem maddelerinin eklenmesinin istenip istenmediği soruldu ve hazırlanan gündem maddelerinin aynen kabul edilmesi ile gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

3. Sınıf Öğretmeni Nevin ÖĞÜTMEN, ikinci yarıyılı değerlendirerek, yapılan çalışmalar hakkında velilere bilgiler verdi. Konuların hedeflenen düzeyde öğretildiği, öğrencilerin öğrenmekte zorlandıkları konuların kalan süre içerisinde tekrar gözden geçirilerek öğrenmenin tam ve kalıcı olarak sağlanması için gerekli çalışmaların yapılacağı söylendi.

4. Öğrencilerin bazılarının arkadaşlarına istenmedik biçimlerde davrandıklarının gözlemlendiği; hatta küfür ettiği şeklinde sınıfta şikayetlerin arttığı söylendi. Bu çocuklarla özel görüşmeler yapılarak yaptıklarının yanlışlığından bahsedildiği ve olayın çözüme ulaştırıldığı velilerle paylaşıldı. Fakat bu tür istenmedik davranışların sınıf veya okul ortamında tekrar edilmemesi ve öğrencilerde kalıcı davranış haline dönüşmemesi açısından evde çocukların yanında aile büyüklerinin dikkatli davranmaları ve bu hususta çocukları ile uygun görüşmeler yapmaları istendi.

5. Öğrenci başarı durumları hakkında sınıf öğretmeni tarafından velilere bilgiler verildi. Eylül Bahalı, Zeynep Altay, Deniz Görücü, Mehmet Tansal Ali İstanbullu’nun çok iyi olduklarını, Ali Tansal, Mehmet Sarı, Gizem ve Gamze Belli, Selman Demir, Seyhan Süner, , İklim Çaltak’ın iyi durumda olduklarını,   ancak Mehmet Reyhan ve Emre Dinç’in istenilen seviyede olmadıklarını ancak onlarında hızlı bir şekilde geliştiğini söyledi. Kalan sürede eksikliği olan öğrencilerle birebir ilgilenerek ve ek çalışmalar yaptırarak diğer öğrencilere yaklaştırmaya çalışacağını söyledi.

6. Sınıf öğretmeni Nevin ÖĞÜTMEN, yaz tatilinin mutlaka verimli değerlendirilmesi gerektiğini, bol bol oyun oynamak, dinlenmek yanında her gün mutlaka 1-2 saatin konu tekrarına, tatil kitaplarının çözülmesine, okunmasına, şiir yazma, günlük yazma gibi ek etkinliklere ayrılmasına gerek olduğunu söyledi.

7. Sınıf öğretmeni ve bütün veliler tarafından bundan sonraki çalışmaların verimli geçmesi, daha başarılı bir gelecek temennisiyle toplantıya son verilmiştir.

ALINAN KARARLAR

 1. 2012-2013 Eğitim –Öğretim yılında öğrenilen konuların tekrar gözden geçirilmesine,
 2. Öğrencilerin küfür ve kötü davranışlar hakkında uyarılmalarına,
 3. Yarıyıl tatilinin verimli geçirilmesi için bol bol oyun oynamak, dinlenmek yanında her gün mutlaka 1-2 saatin konu tekrarına, tatil kitaplarının çözülmesine, okunmasına, şiir yazma, günlük yazma gibi ek etkinliklere ayrılmasına karar verildi.

 

                                                                                                                         Nevin ÖĞÜTMEN

                                                                                                           2/A  Sınıf Öğretmeni